maandag 2 oktober 2017

Zaterdag 21 oktober: Industrial Night Run in Beringen

Tijdstippen

Night Walk : start 18u00 tot 19u00  -  Fun Run : 20u00  -  King Of The Hill : 20u10
Industrial Night Run 5K : 20u30  -  Industrial Night Run 10K : 20u40

Inschrijven => http://www.thenightrun.be/nl/Inschrijvingen


vrijdag 8 september 2017

Verminck & Scherre op de 5 , Van De Putte & Lauwaert op de 10 in Wanzele

Sander Verminck heeft deze avond de 5km in Wanzele Loopt op zijn naam geschreven.  Hij liep de afstand in 16'06" en was hiermee 17 seconden vlugger dan de winnaar van vorig jaar Tommy Kinders.  Tim Vandenborne vervolledigde het podium op 1'01" .
Nele Scherre versloeg in de spurt Nele Venneman en werd zo eerste dame op een 19de plaats in 20'15"
Sander won deze wedstrijd in 2015 & en vorig jaar was hij de beste op de 10km.  Vorige winter eindigde hij 3de op de 9,8km in de kerstcorrida in Tielt.  Op de piste kon hij dit jaar 2 maal een tijd van 14'37" op de 5000 meter realiseren.
Cedric Van de Putte won net zoals in 2013,2014 en 2015 de wedstrijd op de 10km.  Hij kwam aan in een tijd van 33'11".  Daarmee was hij 1'55" vlugger dan de 2de en tevens eerste dame Nina Lauwaert.  Kenzo Van De Cauter werd in 35'19" 2de man.  Fabrice Laga vervolledigde het podium in 35'34".
Cedric Van De Putte werd dit jaar Belgische Kampioen op de 5000 meter atletiek.  Hij liep deze afstand dit jaar op de nacht van de Atletiek in 14'31".  In de Antwerp 10 miles werd hij dit jaar 11de.  In de Stadsloop in Gent 4de.

Nina Lauwaert won dit jaar de Antwerp 10 miles & vorige maand was ze de beste op de 10km in het IJslandse Reykjavik.  Daarnaast werd ze op de sterk bezette 10km van Leiden in Nederland in mei 5de in 35'21".



Een link naar de volledige uitslagen vind je op http://racetimereurope.nl/racetimer-uitslagen/wanzele-loopt-2

In samen werking met www.sportsites.be/loopkalender .

woensdag 26 juli 2017

Soenens & Poncelet winnen strandloop Koksijde

Tim Soenens heeft deze avond op de 10km de strandloop in Koksijde op zijn naam geschreven.  Hij liep de afstand in 34'24" en had een grote voorsprong van 1'24" op Davy Stieperaere die op zijn beurt nipt Dominique Alleman van zich af kon houden.
Tim won dit jaar onder meer al de Watewyloop in Tielt, Saladekermisloop in Egem, Molendorploop in Ruiselede, Brigandsloop in Ingelmunster, Corrida van 't Sas in Oostende en de Trail in Aalter.
Davy die vorig jaar 5de werd in Koksijde, won eerder dit jaar de Kiwi run in Oostende & de Promonaderun in Koksijde.

Bij de dames stond geen maat op Charline Vanneste die als beste vrouw eindigde op een 16de plaats.  
Charline werd vorige maand nog 3de op het Vlaams Kampioenschap Halve marathon in Torhout.  Daarnaast won ze tal van andere wedstrijden zoals de Ginsteloop in Oostrozebeke & de Memorial Rudy Bekaert in Rollegem-Kapelle.

Op de 5km won Valentin Poncelet makkelijk de wedstrijd in een tijd van 17'34".  Daarmee 40 seconden vlugger dan Simon Blanckaert & 46 seconden sneller dan Andy Vanhaelewyn die respectievelijk op de 2de en 3de plaats eindigden.
Valentin werd in 30'09"37 op het BK Atletiek 10000 meter in Ninove dit jaar 4de.

Een link naar de volledige uitslag vind je op http://star-tracking.be/Ranking/RankingList?eventID=337 in samenwerking met  www.sportsites.be/loopkalender .

zaterdag 22 juli 2017

1ste Kaairun in Ieper

1ste editie van de KaaiRun in Ieper

Programma: 9h Kidsrun voorinschrijving 2 euro / dag zelf 3 euro
                     10h 5km voorinschrijving 5 euro / dag zelf 7 euro
                     11h 10km voorinschrijving 8 euro /dag zelf 10 euro

Tijdsregistratie: chiptiming door SQM.
Parking bij Shopping Delva, Oostkaai 6 Ieper.
Start en Aankomst nabij Game Mania, Westkaai Ieper.
Bevoorrading voorzien voor zowel de 5km als 10km loop.


Een blik op het parcours en => www.kaairunieper.be 
Online inschrijven kan => http://wedstrijden.sqmtime.be/individueel/1ste-kaairun-ieper


maandag 1 mei 2017

Steven Heemskerk & Sandrine Host winnen 28ste Tungri Run

Steven Heemskerk heeft de langste wedstrijd op de 28ste Tungri Run in Tongeren op zijn naam geschreven.  Hij liep de 9,4km in een tijd van 29'29" & was hiermee 47 seconden vlugger dan Ludwig Lefebvre.  Lucas Da Silva vervolledigde het podium op 1'06".
Vorig maand werd Steven Provinciaal Kampioen in Limburg op de 5000 meter in een tijd van 15'23"73.
Eerder dit jaar won hij ook al de Volksloop Grasheide.  Vorige jaar won hij onder meer de Terrasjogging in Bilzen, Oversteekrun in Vlijtingen & Champignonloop in Val-meer.
Bij de vrouwen was de overwinning voor Sandrine Host in een tijd van 35'29".  Isabella Sluijsmans kwam als 2de na 36'04" over de eindmeet.  Kim Nulens eindigde als 3de dame in 36'24".
Sandrine Host won vorig jaar ook al de Tungri Run & was dat jaar ook de beste in de Maasrun in Lanaken.
De DVV Run werd gewonnen door Geoffray Gillet die de 4,7km afhaspelde in een tijd van 15'42" .  Op net geen halve minuut eindigde ADD atleet Ruben Max op een tweede stek.  Iets verderop kwam Chris Wouters als 3de aan.
Geoffray Gillet eindigde vorig jaar nog als 4de & in 2015 als 2de.  Verder eindigde hij op de halve marathon in Brussel op een 5de plaats in 1h13'12". Charlotte Van Hese was de beste bij de dames in een tijd van 17'49".  Op 22 seconden werd Dorien Peeters tweede.  Florine Delrez kwam als 3de dame aan in 19'10". Op de Ladies Run een wedstrijd over 3 kilometer was de overwinning Anne Sophie Bremans in 13'01" .  9 seconden later eindigde Ren Menten als 2de.  Vorig jaar won Anne Sophie reeds de Stadsparkfeestenloop in Turnhout.



Een link naar alle uitslagen vind je op volgende link => http://racetimereurope.nl/racetimer-uitslagen/tungrirun-1 in samen werking met www.sportsites.be/loopkalender